Neděle, 2 dubna, 2023

/

Vybavte si pracovnu zámeckým nábytkem, pro obývací pokoj zvolte pohodlnou sedačku

Hledáte kvalitní nábytek do své domácnosti, upřednostnili byste však jednoho dodavatele místo toho, abyste nábytek do každé místnosti objednávali zvlášť? V tom perfektně poslouží IBA nábytek – internetový obchod, na kterém zakoupíte nábytek do pracovny, jídelny, obývacího pokoje i ložnice. Z čeho budete moci vybírat?

Zámecký nábytek

Pokud jste milovníky historie a místo minimalismu volíte raději obloučky a zdobené stěny, zámecký nábytek je přesně tím, se kterým budete ve své pracovně spokojeni a bude se vám zde dobře pracovat. Kromě krásných, zdobených stolů, můžete vybírat také kancelářské, pohodlné křeslo anebo knihovnu.

Pokud máte v kanceláři dostatek místa a často hostíte návštěvy, vhod může přijít také konferenční stolek nebo křeslo v zámeckém stylu.

Moderní křesla

Zámecká křesla se nemusí zalíbit všem, proto na IBA nábytek najdete také moderní designová křesla, s područkami i bez nich. Prostorů, kam je umístit, se doma najde mnoho. Můžete jimi vybavit obývací pokoj, ložnici, ale také chodbu, kde dobře poslouží jako pohodlné místo k usazení při nazouvání či zouvání bot.

Dominanta obývacího pokoje

Pouze křesla do obývacího pokoje rozhodně nestačí. Jeho dominantou by rozhodně měla být sedačka. Italské sedačky Alterego Divani se pyšní vysokou kvalitou a elegantním provedení. Tyto sedačky na každodenní spaní v sobě mají zabudovanou matraci, která dovoluje relaxovat v průběhu dne i noci. Jsou vysoce funkční, rozkládací sedačky na každodenní spaní italské výroby jsou na rozklad velmi jednoduché a od spánku vás příliš nezdrží.

Aby je bylo možné udržovat v nejvyšší možné čistotě, obsahují částečně nebo plně snímatelné potahy, které je možné prát.

Oáza klidu

Do ložnice se všichni vydáváme především k odpočinku. Ten vám velmi zpříjemní moderní postele. Vybírat můžete z mnoha odstínů dřeva, v případě čalounění je k dispozici mnoho barevných provedení. Tyto postele mají úložný prostor, zabudované osvětlení a další příjemné funkce, díky kterým se budete do postele těšit ještě o něco více.