Úterý, 6 června, 2023

/

Ubytování pro školy v přírodě aneb proč se vydat na Lufťákovu stezku?

Letní školy v přírodě jsou na základních školách a školách velmi populární. Není se čemu divit, protože dětský zájezd představuje skvělý způsob odreagování po náročných 10 měsících. Po příjezdu na místo zájezdu byste měli mít kvalitní ubytování pro školy v přírodě. Jedním z nejlepších v oblasti Benecka je ProFamily Hotel Top Benecko, jenž ubytuje nejenom lyžařský výcvik, ale také letní tábor. Navíc se pyšní strategickou polohou.

Proč zvolit hotel pro děti?

Ubytování pro školy v přírodě naleznete v oblasti Benecka relativně snadno. Za každých okolností byste totiž měli oslovit renomované ubytování pro školy, které je uzpůsobeno pobytům malých dětí. Ubytování pro školu i ubytování pro školku poskytuje bydlení v bezpečných a moderně zařízených pokojích, v nichž se děti budou cítit jako doma. Samozřejmostí je sociální zařízení na pokojích a rezervace celého patra, abyste měli o dětech neustále přehled.

Kde začíná Lufťákova stezka?

Hotel u sjezdovky je více než vhodný pro pobyty dětí v rámci školy v přírodě. Ubytování se totiž nachází nedaleko populárního skiareálu a dalších turisticky významných oblastí, v nichž naleznete vyžití během letních měsíců. Jako jedna z nejlepších aktivit se jeví Lufťákova stezka, která začíná na centrálním parkovišti v Benecku. To se nachází několik kroků od hotelu, takže to na začátek procházky nebudete mít daleko.

V čem spočívá kouzlo procházky?

Adaptační pobyty i adaptační kurzy musí být plné sportovních aktivit, aby si děti horský pobyt náležitě užily. Ubytování pro školu v přírodě tak poskytuje skvělý startovací bod na procházky. Poznejte společně s dětmi legendární luftování a lufťáky, které naleznete pouze v oblasti Benecka. Stezka je dlouhá více než 2 kilometry, takže nepředstavuje vysokou fyzickou zátěž, ale na druhou stranu se během procházky dostatečně vyvětráte.

Pobyty pro školy v Benecku jsou velmi populární. Vydáte-li se do této oblasti, rozhodně navštivte Lufťákovu stezku.