Úterý, 6 června, 2023

/

Cyklistické oblečení, které vás nezklame, to je oblečení od společnosti ENDURA

Ať už máte rádi Skotsko, nebo ne, věřte tomu, že skotské cyklistické oblečení ENDURA si zamilujete „na první dobrou“. Tato firma datu svůj začátek již do roku 1993, kdy právě ve Skotsku začala vyrábět oblečení pro cyklisty s tím, že chtěla, aby došlo ke zlepšení a funkce cyklo oblečení pro všechny. To se jí velmi rychle podařilo. Na trh přinášela opakovaně produkty, které si hned po uvedení na trh získaly velkou oblibu. 

Kvalitní, a přitom cenově dostupné

Oblečení ENDURA svými produkty nastavila měřítko kvality vysoko a vysokou postavila i svou laťku, kterou tak stále drží. U oblečení bazíruje na vlastnostech spjatých s funkčností, odolností ale i vzhledem. I to způsobilo, že se postupně stala globálním lídrem na trhu.

ENDURA je právem partnerem oblečení těch nejlepších světových týmů, v nichž najdete hvězdy silniční cyklistiky, MTB a triatlonu. Oblečení je testováno jezdci ve spolupráci s vědeckými pracovníky. Dbá se na zlepšení aerodynamiky, správnou termoregulaci a pohodlí za všech podmínek na trati. Testování je prováděno dokonce v aerodynamickém tunelu pro dosažení těch nejlepších vlastností.

Vyberte si jak oblečení, tak helmy nebo chrániče. Např. helmy se pyšní stylovým provedením a lehkostí, kterou při celodenním použití velmi oceníte. Kupte si oblečení do slunných dnů i deště a chladu. Trička, dresy, ponožky, nákrčníky, kalhoty… Anebo si kupte čistící a impregnační spreje, aby vaše oblečení sloužilo, jak má.

Italská značka prémiové kvality CASTELLI

Také v Itálii najdete velmi kvalitní cyklistické oblečení. Jde o oblečení CASTELLI, jež je vyráběno již více než 110 let. Značka ideál pro ty, kteří mají rádi zboží s tradicí, oblečení, které vyvíjí a vyrábí zapálení lidé, jež cyklistikou žijí. 

Oblečení ENDURA nebo CASTELLI, stejně jako i další kvalitní cyklo oblečení, koupíte na bikero.cz. Pokud se pro něj rozhodnete, nebudete litovat.