Úterý, 6 června, 2023

/

Proč jsou některá znamení zvěrokruhu náchylná spadnout do toxického vztahu?

Občas se v našem okolí objeví člověk, kterému otevřeme srdce, ale vztah s ním je pro nás všechno možné, jen ne klidný či vyrovnaný.

Pravda 13.09.2021 09:00 žena, muž, vztah, rande, hádka, komunikace, párFoto: Shutterstock
Vztah vás spíše ničí, ale nedokážete ho opustit?
Dal o by se přímo říci, že některé znamení o něco více přitahují k sobě toxických lidí a „padají“ s nimi do zničujících vztahů. O kterých znameních je řeč?

Panna

Panna nedělá nic jen polovičatě. Ať už v práci nebo v lásce: toto znamení dává do všeho 100 procent. Pro své blízké a ty, které miluje, je připravena udělat cokoliv. Bohužel, „nezištnost“ panny si někteří lidé často vysvětlí po svém a následně ji zneužívají – ve vztahu se to děje ještě o něco výraznější, protože panna si chce lásku udržet stůj co stůj.

manželé, kolegové, papír, čtení, přemýšlení
ČTĚTE VÍCE
Nejskvělejší kolegové v práci? Jsou to určitě tyto tři znamení zvěrokruhu
štír

Díky své tajemné auře a silné osobnosti je štír neodolatelný pro mnoho lidí kolem něj. Ale protože se štír může občas zdát jako nedosažitelný, přitahuje i lidi, kteří se s láskou a city často jen zahrávají. Následně se štír ocitá v toxickém vztahu, kdy z něj nedokáže jen tak uniknout, protože už je okouzleni silou manipulativního partnera.

bolest hlavy – sex – partneři – konflikt
ČTĚTE VÍCE
Ani tak, ani onak! Tato znamení pociťují ve vztahu věčnou nespokojenost, zde jsou důvody
Býk

Býk je mimořádně spolehlivý a nechce nikoho zklamat. Za žádných okolností. Býk je tak velmi pohlcen snahou potěšit každého po svém boku, že zcela zapomíná, že někde jsou hranice. Toxický partner to dokáže expresně rychle využít a býka má doslova „na povel“. Opustit vztah s někým, koho býk miluje, je velmi obtížné, ačkoli cítí a také si uvědomuje, že vztah ho ničí.