Úterý, 6 června, 2023

/

I beze slov zjistíte, že o vás vážný zájem nemá

Bude z toho něco? V muži oproti vám můžete číst i bez toho, aby se jasně vyjádřil.

Pravda 13.02.2021 13:00 rande, večeraFoto: Shutterstock
Na rande se vám nedaří?
Drží si odstup
Když jste spolu na kávě či venku na procházce v parku, kam si sedne? Pokud si zvolí místo těsně vedle vás, pak chce být ve vaší blízkosti a doufá, že se jeden druhého „náhodně“ dotknete. Pokud si však sedne od vás dále, takové dotyky nevyhledává a je mu jedno, jestli vám bude nablízku nebo ne.

Mobil je pro něj zajímavější
Stále se zajímá o svůj telefon, dokonce i tehdy, pokud jste uprostřed rozhovoru. Pokud jeho oči neustále sledují namísto vaší tváře displej, pak jste ho až tak nezaujaly. Zcela jasně vidíte, jak je myšlenkami i pohledem jinde. Jen těžko si vzpomenete na moment, kdy se vám na pár vteřin zadíval hluboko do očí.

Džentlmen tedy není
Jistě, ne každý muž má vžité chování džentlmena. Přece jen … Jsou jistá pravidla, které zná každý. Když však marně čekáte, zda vám podrží otevřené dveře nebo počká, dokud si vyberete místo za stolem a on si sedne až po vás, okouzlit vás netouží. Je mu v podstatě jedno, co si o něm myslíte.

je neklidný
Již během popíjení kávy se vám zdá, že ho zajímá všechno možné, jen ne vy. Nemusí ani hledět do mobilu, abyste vycítili, že myšlenkami je jinde. Jistě, dělá vám společnost, ale působí neklidně, máte pocit, jako by se nudil.