Středa, 1 února, 2023

/

Pevný zadek do bikin! Neříkejte, že takový nechcete. Ještě to můžete stihnout, pokud …

Zadek a stehna ještě můžete před plavkovou sezónou vylepšit! Zde jsou videa, díky kterým se to podaří. Třeba jen vytrvat a cvičit pravidelně. Do toho!

Pravda 19.05.2021 09:00 štíhlá postava, pěkný zadek, kondíciaFoto: Shutterstock
Sexy zadeček do plavek … Bez tréninku to nepůjde.
Cviky na tyto partie, které v bikinách během letní sezóny neskryjete, nabízí například i známá fitneska Zora Czoborová. Trénink podle ní trvá 15 minut a je zaměřen na vnější stehna a zadek. Do tréninku se můžete pustit i doma v obývacím pokoji, mnoho místa nepotřebujete.

15-minut pro sexy zadek a štíhlé nohy nabízí na youtube i česká fitness trenérka Míša Mrázková. Celý trénink trvá 20 minut, protože v úvodu trenérka předvede i cviky na zahřátí těla a po cvičení ještě věnuje pozornost strečinku. Podobně jako u Czoborové, iv tomto případě své partie zpevňujete v pohodlí domova.

A pokud máte naspěch, tak jsou tu ještě tři tipy od již zmiňované Zory Czoborové – na tento trénink potřebujete malou pomůcku – gumový expander. Díky němu dostane váš zadek při tréninku ještě více zabrat. Ve videu ještě uvidíte cvik na paže, které jsou během léta také o něco více „na očích“. Posledním z trojice cviků je zaměřen na boky – opět se ke slovu dostane expander.

Posilovny jsou po dlouhém čase opět otevřené a tak můžete na vyformování zadní části těla a stehen využít i posilovací stroje. Co takový trénink obnáší se podívejte ve videu Zuzany Kardošová – Jak na pevný a kulatý zadek.